O mnie

Agata Cyran

Dietetyk Kliniczny – mgr Agata Cyran

Jestem dietetykiem klinicznym i od ośmiu lat pomagam pacjentom zmieniać nawyki żywieniowe i poprawiać ich zdrowie.

W pracy z pacjentami stawiam na otwartość, zaufanie i pełne zaangażowanie obu stron. Pokażę Ci, że droga do zmiany nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała może się okazać satysfakcjonującym procesem. Będziemy pracować nad utrwaleniem nawyków, które dadzą długofalowy efekt. 

Podczas wizyty dbam o przyjazną atmosferę tak, aby każdy pacjent czuł się swobodnie. Wizyta w moim gabinecie to nie tylko rozmowa o jedzeniu, ale tak naprawdę wielu aspektach życia, które mają ogromny wpływ na to, co jemy.

Przez rozpisaniem jadłospisu proszę wykonanie podstawowych badań, które pozwolą mi na ułożenie diety szytej na miarę. Nie rozpisuję restrykcyjnych diety typu głodówki i detoksy, a także nie wprowadzam wielu eliminacji produktów (bez wyraźnych wskazań medycznych).

Zobacz moją ofertę

Wyspecjalizowana dietetyka kliniczna Szczecin/online

Moje własne doświadczenia w temacie zmiany nawyków żywieniowych w połączeniu z dowodami naukowymi ułatwiają mi holistyczne podejście do pacjenta – fizyczne jak i psychodietetyczne. Bez oceniania i zbędnych restrykcji żywieniowych, za to ze wsparciem i motywacją.

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Dzięki praktyce z pacjentami, a także uczestnictwie w wielu kursach i szkoleniach, posiadam wiedzę i doświadczenie z zakresu terapii:

  • nadwagi i otyłości,
  • insulinooporności, PCOS
  • cukrzycy,
  • chorób wątroby i dróg żółciowych – NAFLD/MAFLD, AIH, PBC, PSC,
  • wspomagania leczenia przeciwnowotworowego, w szczególności raka piersi w okresie przed i pooperacyjnym, radioterapii, chemioterapii oraz hormonoterapii
  • niedoczynności tarczycy, Hashimoto,
  • nadciśnienia tętniczego i dny moczanowej.