O mnie

Agata Cyran

Dietetyk Kliniczny – mgr Agata Cyran

Jestem dietetykiem klinicznym i od 6-ciu lat pomagam pacjentom zmieniać nawyki żywieniowe i poprawiać ich zdrowie. W pracy z pacjentami stawiam na otwartość, zaufanie i pełne zaangażowanie obu stron. Staram się pokazać, że droga do zmiany nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała nie musi być nudna, niesmaczna i tylko na chwilę! Podczas wizyty dbam o przyjazną atmosferę tak, aby każdy pacjent czuł się swobodnie. Staram się zarażać pozytywną energią i pokazywać, że wizyta u dietetyka to nie tylko rozmowa o jedzeniu, ale tak naprawdę wielu aspektach życia, które mają ogromny wpływ na to, co jemy.

Przez rozpisaniem jadłospisu proszę wykonanie podstawowych badań, które pozwolą mi na ułożenie diety szytej na miarę. Nie rozpisuję restrykcyjnych diety typu głodówki i detoksy, a także nie wprowadzam wielu eliminacji produktów (bez wyraźnych wskazań medycznych).

Zobacz moją ofertę

Wyspecjalizowana dietetyka kliniczna Szczecin/online

Moje własne doświadczenia w temacie zmiany nawyków żywieniowych w połączeniu z dowodami naukowymi ułatwiają mi holistyczne podejście do pacjenta – fizyczne jak i psychodietetyczne. Bez oceniania i zbędnych restrykcji żywieniowych, za to ze wsparciem i motywacją.

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Dzięki praktyce z pacjentami, a także uczestnictwie w wielu kursach i szkoleniach, posiadam wiedzę i doświadczenie z zakresu terapii:

  • nadwagi i otyłości,
  • insulinooporności,
  • cukrzycy,
  • wspomagania leczenia przeciwnowotworowego, w szczególności raka piersi w okresie przed i pooperacyjnym, radioterapii, chemioterapii oraz hormonoterapii
  • niedoczynności tarczycy, Hashimoto,
    PCOS,
  • nadciśnienia tętniczego